• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Џип Црвена завршница сребрена ч одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ОГРАНИЧЕН, 2015-ЏИП ЧИРОКИ ШИРИНА

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Џип Црвена завршница сребрена ч одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ОГРАНИЧЕН, 2015-ЏИП ЧИРОКИ

 
DEN 7468.32

Количина на стоки
Достапно

Комплет Од 4 Мгп Дебеломер Опфаќа 42012сјепрд, Врежан Преден И Заден : Џип, Црвена Завршница На Палтото Во Прав, Сребрени Знаци * * Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Мгп Дебеломер Опфаќа 42012сјепрд, Врежан Преден И Заден : Џип, Црвена Завршница На Палтото Во Прав, Сребрени Ликови : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај.


Карактеристики на понудата

Слични понуди