• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Парвез Таџ Пеперутка Лудило Бело Дрво Ѕид Уметност, 12 18

Парвез Таџ Пеперутка Лудило Бело Дрво Ѕид Уметност, 12 18

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа Бес На Пеперутки Бела Дрвена Ѕидна Уметност содржи група пеперутки во сини и сиви нијанси. Ова може да биде совршено парче за да ја внесете природната убавина на пеперутките во вашиот дом. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. ЛИКОВНА УМЕТНОСТ УВ мастило печатење на бело дрво Од Парвез Таџ. Парчињата дрво се рачно избрани од фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди