• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Спарко 8 Свиткани Повеќенаменски Ножици 8 Вкупна Должина-Свиткан - Нерѓосувачки Челик-Црн Пакет

Спарко 8 Свиткани Повеќенаменски Ножици 8 Вкупна Должина-Свиткан - Нерѓосувачки Челик-Црн Пакет

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Повеќенаменските ножици испорачуваат прецизни парчиња користејќи висококвалитетни ножеви од нерѓосувачки челик. Сигурни карактеристики на дизајнот свиткани рачки изработени од обликувана абс пластика и мелење со двојна наклон што ја подобрува вашата точност додека сечете. Ножиците се одлични за секојдневна употреба во вашата домашна канцеларија. Тип На Производ-Ножици. Материјал На Сечилото-Нерѓосувачки Челик. Рачка Тип-Свиткана. Рачка Материјал - АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИЕН СТИРЕН СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Рачка Боја-Црна. Рачка Боја-Црна. Должина На Ножици-8". Производител - Спарко Производи. Производителот Дел Број-39040. Материјали - АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИЕН СТИРЕН СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Зелен Индикатор-Ј.


Карактеристики на понудата

Слични понуди