• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Назад Перница,, Хедер Индиго

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Назад Перница,, Хедер Индиго

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Висококвалитетните пени користат густо јадро со помек надворешен слој за да обезбедат вистинска количина на давање за цврста, но удобна површина. АЖУРИРАЈТЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Нема потреба да купувате сосема нов комплет перници доколку вашата пена или кожа се истрошат. Пената и капакот за лизгање се специјално дизајнирани да го олеснат полнењето. Врзаните внатрешни шевови се дизајнирани да обезбедат цврстина и издржливост на најсложените споеви. МОНТЛЕЈК FADESAFE ТКАЕНИНА СИСТЕМ : монтлејк fadesafe решение обоена ткаенина е и стилски и дизајниран да се спротивстави на бледнее.


Карактеристики на понудата

Слични понуди