• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дриц Тешки Клешти Комплет

Дриц Тешки Клешти Комплет

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Комплетот За Тешки Клешти Дриц е одличен начин да ви помогне да ги завршите вашите занаети и креации. Овој комплет вклучува четири комплети западни прилепувања, комплет клешти со сини рачки и црвен адаптер. Користете издржливи клешти за лесно нанесување на прилепувањата на облеката и додатоците. Клештите За прицврстување Дриц се изработени од висококвалитетни материјали. Оваа алатка ќе направи одличен додаток на вашиот комплет за алатки и ќе ви се најде за практично прицврстување на вашите предмети. Корисно е за различни проекти со цел да го соберете она што сакате да го создадете заедно. Користете ги овие за да ја завршите облеката и торбичките за да може лесно да се прицврстат затворени. Комплет За Тешки Клешти дриц : Комплетот За Клешти Дриц клешти вклучува клешти и 4 комплети прилепувања. #5 и #105 големини. Клештите имаат сини рачки. За примена на прилепувања на облека и додатоци. Изработени од висококвалитетни материјали. Може да се користи за голем број различни проекти. Користете за да креирате сврзувачки елементи на облеката за полесно да ја носите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди