• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бахман Возови Хо Скала Томас & Пријатели Тренерот На Емили Воз

Бахман Возови Хо Скала Томас & Пријатели Тренерот На Емили Воз

 
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Преглед изградете ја вашата колекција Томас И Пријатели еден пријател истовремено со посебни додатоци за продажба. Бахман Ги Обучува Тренерот На Томас И Пријателите Емили, Возот Хо Скала : Изградете ја вашата колекција На Томас и Пријателите еден по еден пријател со овој многу детален патнички автомобил. Метални тркала. Се поврзува со сите томас И Пријатели хо мотори. Работи на хо скала песна. Спојки со кука и јамка во меѓународен стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди