• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Медисон Оскар Апстрактни Потресени Област Килим, Морнарица Слонова Коска, 6'7 6'7 Круг

Медисон Оскар Апстрактни Потресени Област Килим, Морнарица Слонова Коска, 6'7 6'7 Круг

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Внатрешна Употреба. Секој килим во оваа прекрасна колекција е најновиот во модата-паметни подни облоги специјално дизајнирани за денешниот раскошен современ и преоден домашен декор. Достапно во повеќе големини. Висина на купот : 0. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди