• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Raybestos R-Линија Диск Сопирачка Хардвер Комплет H15849A Одговара изберете: 1980-ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 1981 - ТОЈОТА СТАРЛЕТ

Raybestos R-Линија Диск Сопирачка Хардвер Комплет H15849A Одговара изберете: 1980-ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 1981 - ТОЈОТА СТАРЛЕТ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирачките е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките и перформанси што се безбедни, тивки и мазни. Хардверот за Сопирачки Raybestos R-Line е произведен според прецизни спецификации во форма, вклопување и функција. Нашиот хардвер за професионално одделение користи материјали што функционираат според спецификациите НА ОЕ или подобро. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење На хардвер За сопирање Raybestos R-Line. Raybestos R-Линија Диск Сопирачка Хардвер Комплет : Произведени на прецизни спецификации ВО ое форма, одговара и функција. Изграден со премиум материјали кои ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ. Дизајниран да помогне да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање. Инженер и тестиран за да се исполнат издржливоста и сигурноста во екстремни услови. Изработени од висококвалитетни материјали. Одговара Изберете : 1980-1987 ТОЈОТА ТЕРСЕЛ 1981-1984 ТОЈОТА СТАРЛЕТ 1992-1995 мазда 929 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди