• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кардинал Суперсила Клирву Заклучување Аранжман-Д Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Црна

Кардинал Суперсила Клирву Заклучување Аранжман-Д Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Црна

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Суперсилните Прстени со Наклон-Д држат 25% повеќе од стандардните тркалезни прстени. Патентиран Проширување-А-Џеб во задниот дел држи дополнителни 1/2" магацинот на хартија. Внатре Во Џебот За Заштита на Податоци ги штити документите од впечатоци од прстен. Јасното преклопување на предниот капак, задниот капак и ' рбетот овозможува вметнување на сопствени насловни листови за презентација со професионален изглед. Екстра-цврст механизам за заклучување за спречување на истурање и елиминирање на сите празнини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди