• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Викерман Топло Бело Ц ПРЕДВОДЕНА Светлина На Кафеава Жица, 34 ' Божиќ Светлина Влакно

Викерман Топло Бело Ц ПРЕДВОДЕНА Светлина На Кафеава Жица, 34 ' Божиќ Светлина Влакно

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Викерман 34 ' долга Топла Бела Ц6 ПРЕДВОДЕНА Единечна Мувла Божиќна Светлина. Осветлете ги вашите празници со овој светлосен сет со 100 Топли БЕЛИ LED C6 светла Со Еден Калап на кафеава жица со 4" растојание помеѓу светилки, тоа Е ОДОБРЕН UL, и има способност да се поврзете со колку што 22 сета. 9.6 вати, .08ампери. Боја Кутија Пакување. Викерман 100 Топло Бело Ц6 ПРЕДВОДЕНА Светлина На Кафеава Жица, 34 ' Божиќ Светлина Влакно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди