• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момени Јулија Класична Област Килим

Момени Јулија Класична Област Килим

 
DEN 1373.60

Количина на стоки
Достапно

Ако сакате нови работи со антички изглед, Ќе ви се допадне Тепихот Во Затворен простор Момени ЈУ-05 Јулија. Машина изработена од издржлив полипропилен со вискоза слична на свила притиснати акценти, овој килим има нежен, остарен изглед, но подготвен е за употреба во вашиот модерен дом. Традиционалната шема на дамаск достигнува врв од под избришаниот ефект. Произведено Во Турција на безгрижно синтетичко предиво. Традиционална дамаска шема со истрошен, избришан изглед. 80% полипропилен, 20% вискоза. Машина направена за издржливост. Достапно по избор на големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди