• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време И Тру Женски Среден Пораст Манжетни 4 Тексас Краток

Време И Тру Женски Среден Пораст Манжетни 4 Тексас Краток

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ажурирање! Класичните Тексас Шорцеви на тајм и Тру одат модерно со допир на истегнување и валани манжетни. Супер удобни, овие безвременски шорцеви се едноставно неопходни за вашиот стил на сончев ден. Ги сакаме со маици, тенкови, дуксери и навистина, речиси се! Исклучиво на . Материјал : 70% Памук/28% Рециклиран Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина 4. Одговара : Редовно. Пораст И Инсем : Среден пораст; 4" инсем. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : стил Со Пет џебови. Карактеристики : истегнете тексас за удобно, ласкаво вклопување; валани манжетни. Женски Истегнување Тексас Валани Манжетни Шорцеви Од Време И Тру.


Карактеристики на понудата

Слични понуди