• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Бергамо јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Бергамо јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Бергамо I" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди