• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг БАХК6012478СН Маркус 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Брусен Никел

Кингстон Месинг БАХК6012478СН Маркус 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Брусен Никел

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил. Секоја бања ќе добие дополнителен поттик на раскош од овие координирани парчиња. Вклучени се две шипки за крпи (24-инчни и 18-инчни), прав прстен за крпи, кука за наметка и држач за тоалетна хартија за сите ваши потреби за складирање што висат. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци. Нерѓосувачки челик изградба. 5-парче бања хардвер комбо. Вклучува 24" пешкир бар, 18" пешкир бар, пешкир прстен, облека кука, тоалетна хартија носителот. Инсталација на ѕид. Вклучен хардвер за монтирање. Лесна инсталација. Завршница отпорна на корозија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди