• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сидро Пренос Монтирање Одговара изберете: 2006 - ТОЈОТА РАВ4

Сидро Пренос Монтирање Одговара изберете: 2006 - ТОЈОТА РАВ4

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Целта на држачот за менувачот е да го поддржи менувачот на шасијата и да ги намали вибрациите и бучавата од одекнување до остатокот од возилото. И природната и сбр (Стирен Бутадиен) гума обезбедуваат добра отпорност на триење и стабилност на стареење за да обезбедат максимален животен век и перформанси. Целиот гумен материјал е произведен на специфични Мерења На Дурометар (цврстина) врз основа на барањата за примена на возилото. Сидро Пренос Монтирање Челик печати направени на точни димензии и мерач. Обликувана гума изработена од сбр материјал за да обезбеди правилно амортизирање на вибрациите. Овој дел е обликувана гума врзана за челик и направена за да ги исполни или надмине спецификациите НА ОЕ за формата, вклопувањето и функцијата. Долготрајни И Издржливи. Одговара Изберете : 2009-2012 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2,5 Л 2006-2008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди