• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лав Бренд Фармерки Предиво-Избледени

Лав Бренд Фармерки Предиво-Избледени

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Лав Бренд-Фармерки Предиво. Ова предиво е совршено за правење капи, шалови, џемпери и многу повеќе! Тежина категорија : 4. Содржина : 100% Акрилик. Путуп : 3,5 мл/100гр, 246ид/225м. Мерач : 20сх27р = 4инкс10см со големина УС7/4мм игли за плетење. Предложена големина На кука За капчиња Ус9/5,5 мм. Диелот : ние се обидуваме, но не секогаш можеме да одговараме на диелот. Грижа : машина за перење и сушење, не избелувајте, не пеглајте, хемиско чистење користејќи П растворувачи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Лав Бренд Фармерки Предиво-Избледени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди