• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Потекло Џемима Црна Зебра Неплодна Неткаен Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Потекло Џемима Црна Зебра Неплодна Неткаен Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

 
DEN 316.32

Количина на стоки
Достапно

Мрзливи тигри, сигубопитни слонови и грациозни зебри се мешаат во овој печатен печат инспириран од сафари. Крем позадина и рачно скицирани детали создаваат гроздобер изглед. Жавер е непастирана, неткаен позадина. Непастен неткаен материјал. 20.9-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.


Карактеристики на понудата

Слични понуди