• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: ДОЏ ПОЛАРА, ПЛИМУТ ФЈУРИ

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: ДОЏ ПОЛАРА, ПЛИМУТ ФЈУРИ

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилиндар во цилиндерот за робови за сопирање. Ова црево ги исполнува федералните стандарди за да обезбеди перформанси и безбедност, истовремено обезбедувајќи подолг век на траење на цревото. Таа користи премиум фитинзи за да обезбеди добра хидраулична заптивка. Кочница Хидраулични Црево.


Карактеристики на понудата

Слични понуди