• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патка Покрива Елита Водоотпорен Квадратни Климатик Покритие

Патка Покрива Елита Водоотпорен Квадратни Климатик Покритие

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Идеален за употреба во умерени до сурови временски услови. Патка Опфаќа Елита Серија обезбедува пробив заштита кои ги чуваат климатизерите заштитени кога не се користат. Нашиот иновативен повеќеслоен материјал создава супериорен проток на воздух помеѓу капакот и климатизерот, елиминирајќи ја кондензацијата што може да го оштети вашиот надворешен кондензатор. Навлаките за патки не пукаат или бледнеат со текот на времето. Капучино боја. Две години ограничена гаранција ќе се опфатени. Мигрираат во Патка опфаќа денес! ОТВОРЕНИ КАПАЦИ : Одговара на квадратни климатизери 40 "W x 40"D x 42" H. двегодишна ограничена гаранција. Водоотпорна ткаенина, "како вода од грбот на патка". Лесниот материјал дише, ув третиран и лесен за употреба. 2 " широки велкро ремени за прицврстување на местото. Лесно за преклопување и складирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди