• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханкук Кинерги Сент Х Гуми За Сите Сезони - 215 65Р 99Т

Ханкук Кинерги Сент Х Гуми За Сите Сезони - 215 65Р 99Т

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Новиот Hankook Kinergy St H735 е дизајниран Како Стандардна турнеја на Сите Сезонски гуми за сите услови на патот. Исто така, обезбедува оптимизирана вкочанетост на блокот на шарите што ја подобрува издржливоста и униформноста на шарата за подобрени перформанси и километража при ракување. Гуми Само-Тркало Не Се Вклучени. Покрај тоа, Hankook Kinergy St H735 има систем со Двојно Полнење кој обезбедува ниска отпорност на тркалање за подобрен век на траење на шарата и нуди добро избалансирани перформанси за суво и влажно ракување. Удобно Возење. Дизајнираните периферни 4-канални широки жлебови обезбедуваат максимална евакуација на водата за да се промовира подобрена влажна влечна сила, а оптимизираниот дизајн на шипки ја подобрува удобноста при возењето и ја намалува бучавата од патот и минувањето. Брзина Рејтинг : Т.


Карактеристики на понудата

Слични понуди