• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Замрзнати Изолирани Двојна Преграда Ручек Торба

Дизни Замрзнати Изолирани Двојна Преграда Ручек Торба

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Спакувајте ги ручекот, грицките и пијалоците за училиште со стил Со Изолираната Торба За Ручек Со Двојна Преграда На Дизни. Дизни Замрзната Изолирана Торба За Ручек Со Двојна Преграда : Дизни Замрзната Торба За Ручек Со Двојна Преграда Изработена од 100 проценти полиестер за издржливост изолирана преграда со затворање на патент, рачка со воздушна мрежа за удобно носењеисто така вклучува и одвојлив капак вашиот ручек, закуски и пијалоци за училиште во стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди