• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бекарнли 039 - Термостат Заптивка

Бекарнли 039 - Термостат Заптивка

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Висококвалитетен гумен или композитен материјал дизајниран да издржи високи топлински услови. Квалитетна конструкција за издржливост. Спакувани во проѕирна пластика за лесна видливост и идентификација на сите компоненти. Специфична апликација за ова возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди