• Најдобра цена
  • Неодамнешно
импресионирајте Премиум Кратко Квадратно Притискање На Ноктите, Сјајно Сино

импресионирајте Премиум Кратко Квадратно Притискање На Ноктите, Сјајно Сино

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно

Нови импресионираат премиум карактеристики супер трендовски дизајни создадени со високотехнолошки специјални ефекти претходно достапни само како прилагодена уметност за нокти создадена од професионалци во салони за нокти. Изберете од : ефект" аурора "СО 3д волумен од слоевит холографски филм; фацетирани "пасијанс камења" со вистински детали слични на дијаманти; "3Д печатење" СО 3Д дизајни пренесени на ноктот за да обезбедат димензионална текстура. Стилот "Ледени Кристали" има ефект на "капка вода" врз сините нокти со кристали и хромирани акценти. Како и секој Импресиониран Маникир За Печатот, новата ПРЕМИЈА лесно се применува дома. буквално за неколку минути, не е потребно искуство. Гел-ноктите се чувствуваат тотално удобно, имаат беспрекорен природен изглед, безбедни се на природните нокти и отстранувањето е без проблеми! Плус, импресионирајте лажните нокти се отпорни на чипови, отпорни на дамки, водоотпорни, без лепак или суво време, и тие траат до 7 дена. Во тренд јасно притискање на модни нокти во кратка должина и квадратна форма. Комплетот за нокти содржи : 30 нокти за притискање, подготвителна подлога, мини датотека за нокти и стап за маникир. Чип доказ, дамка доказ & нема суво време!. Практична, достапна алтернатива без проблеми за салонски маникир, лепила и лак. Лесно за нанесување ноктите за притискање со лепило За Супер Држење им овозможуваат на ноктите да останат ставени и совршени без потребен лепак.


Карактеристики на понудата

Слични понуди