• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рачно тафтувана Волна Злато Современ Апстрактен Вител Килим

Рачно тафтувана Волна Злато Современ Апстрактен Вител Килим

 
DEN 2335.20

Количина на стоки
Достапно

Рачно Тафтувана Волна Беж Вител Килим Примарни материјали : Стил На Волна : Современа Примарна боја : Златни Секундарни бои : Беж, кафеава, зелена, мока, маслинка. Квалитетна рачно тафтувана конструкција со памучна подлога. Еластична волна за еластичност. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Квалитетна рачно тафтувана конструкција со памучна подлога. Еластична волна за еластичност. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Изработени Од ЕОРК Источна Килими, Производители На Парична Казна Килими од 1979 година.


Карактеристики на понудата

Слични понуди