• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Суне Алатки-3 4 Вози 1-3 8 Удар Приклучок

Суне Алатки-3 4 Вози 1-3 8 Удар Приклучок

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Sunex Алатки 444-3/4" Вози 1-3/8 " Удар Приклучок Фалсификувани Од Најдобрите Хром Молибден Легура Челик-Најдобар Избор За Сила И Издржливост. Радиус Агол Дизајн За Продолжување На Животот На Сврзувачки Елементи. Дизајнот Ја Придвижува Страната На Прицврстувачот Наместо Аголот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди