• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Марк Џејкобс Лола Парфем Спреј, 3. Оз

Марк Џејкобс Лола Парфем Спреј, 3. Оз

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Лола пристигна на пазарот во август 2009 година. Создаден е во соработка со Калис Бекер, Јан Васние и консултации со Ен Готлиб. Лола вклучува розова пиперка, круша, рубин црвен грејпфрут, божур, роза, здравец, ванила, кремаст мошус и тонка. Лицето На Оваа Парфемска Вода Е Карли Клос. Марк Џејкобс Лола За Жени 3.4 мл ЕДП Спреј.


Карактеристики на понудата

Слични понуди