• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Raybestos Rm Сопирачки Eht653h Сопирачка Рампа Сет Одговара избери: 1993 - NISSAN ALTIMA, 1989 - NISSAN МАКСИМА

Raybestos Rm Сопирачки Eht653h Сопирачка Рампа Сет Одговара избери: 1993 - NISSAN ALTIMA, 1989 - NISSAN МАКСИМА

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара : 1993-2001 НИСАН АЛТИМА 1989-1999 НИСАН МАКСИМА 2002-2006 НИСАН СЕНТРА 4 Цил 2,5 Л 2000-2001 НИСАН СЕНТРА СЕ 1996-1999 ИНФИНИТИ И30 1999-2001 ИНФИНИТИ Г20 2000 НИСАН АЛТРА и повеќе - додадете го вашето возило На Нашиот Додаток За Вклопување За Проверка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди