• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Паѓа Снег Перница, 12 20

Паѓа Снег Перница, 12 20

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.САФАВИЕХ Паѓа Снежна Перница, 20 " х 20", Канелени Снопови нагоре и голтка какао покрај огнот со стил со оваа прекрасна Снежна Перница што Паѓа. Прекрасно дизајниран со снегулки со монистра со различна големина и форма уметнички распоредени преку бела памучна позадина, овој сезонски додаток беспрекорно го нагласува секој шик декор. Со издржливата конструкција, Оваа снежна перница што Паѓа е совршен додаток во вашиот дом за дизајнер на празнично задоволство стилска надградба. Вклучува 12 во. х 20 во. Перница. Канелена перница за стилски додаток. Материјал : Напред : 55% Вискоза, 45% Памук; Поставата-100% Полиестер . Назад : 100% Памук . Една перница. Измијте одделно пред првата употреба. Машинско перење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска, отстранете веднаш. Не пеглајте. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена . Одрекување : Перниците имаат тенденција да се израмнуваат за време на транзитот, но овие совети треба да ви помогнат брзо да ја внесете таа перница во нејзината најмека форма! . Откако ќе се распакува, нежно замесете ја перницата за да помогне во олабавување на влакната. Фрлете ја перницата во фен на ниско опаѓање. Најважниот совет е да вклучите чорап полнет со тениско топче што ќе помогне да се "победи" перницата во нејзината мека форма. Извадете го од машината за сушење и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди