• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ремингтон 125-МИЛЈИ НА ЧАС 18-Волти Безжичен Електричен Чистач На Тревникот

Ремингтон 125-МИЛЈИ НА ЧАС 18-Волти Безжичен Електричен Чистач На Тревникот

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно

Ремингтон Модел BB18125 A 18 Волти 125 милји на час Вентилатор За Полнење / Чистач 18 Волти Безжичен Вентилатор / Чистач, Брзина На Воздух ОД 125 МИЛЈИ НА ЧАС, до 25 Минути време на работа по полнење, 18 Волти Ни-Cad Батерии обезбедуваат доволно време за трчање за да ги избришат повеќето својства од 1/8 хектари, Амортизиран зафат со лесно достапен чкрапало, Стругалка за Лисја изградена до крајот на цевката, секундарна Рачка За ПОДОБРЕНА КОНТРОЛА, Еколошки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди