• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Марвел Спајдермен Бенд И Флекс, 6-Во Слика, Веб Додаток Акција Слика Во Собата

Марвел Спајдермен Бенд И Флекс, 6-Во Слика, Веб Додаток Акција Слика Во Собата

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Еден залак од радиоактивен пајак го претвора Питер Паркер Во Спајдермен, Супер Херој со неверојатни моќи и способности за лазење на ѕид!Пресврт! Сврти! Свиткајте ја својата моќ! Децата можат да се наведнуваат, флексираат, позираат и да си играат со своите омилени Супер Херои На Марвел со овие супер агилни Фигури на Свиткување И Флексија На Спајдермен! Собери ликови инспирирани Од Марвел Универзум со пресврт (секој продаден одделно). Овие стилизирани акциони фигури на супер Херој имаат свиткани раце и нозе кои можат да се свиткаат и држат на место за сликата-совршена поза! Има многу херојска смела и драматична акција кога децата ги обликуваат своите свиоци и Флексибилни фигури во многу разиграни пози.Вклучениот Веб-додаток им помага на децата да ја подобрат позата и да ги играат омилените сцени На Марвел. Создадете лути битки со херојот адаптирање и свиткување на некои фенси потези! На крајот на краиштата, добар херој (или негативец) е секогаш флексибилен. ФЛЕКС! : Забавувајте се покажувајќи и извртувајќи ја оваа фигура На Отров во имагинативни нови акциони пози. Фигурите на свиткување и Свиткување дефинитивно го кршат калапот кога станува збор за прилагодливи акциони пози. ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ПОЗА : Држете ја таа моќна поза! Секоја фигура што може да се свитка . КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НА МАРВЕЛ : Замислете да се приклучите на борбата со оваа фигура На Отров, со класичен дизајн инспириран од Универзумот На Марвел. СОБЕРЕТЕ ДРУГИ ФИГУРИ на СВИТКУВАЊЕ и СВИТКУВАЊЕ : Соберете други Фигури На Свиткување И Свиткување На Отровот за флекс-вкусна забава! Вклучувајќи : Спајдермен, Дух-Пајак и Мајлс Моралес. Дополнителни бројки се продаваат одделно. Предмет на достапност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди