• Најдобра цена
  • Неодамнешно
јаделе Облека Машки Мрзливи Денови На Летото Сива Дуксер

јаделе Облека Машки Мрзливи Денови На Летото Сива Дуксер

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Прославете го ова лето со забавни кошули за семејството. Совршено за патување на плажа или само впивање на сонцето! Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. Печатени Во Такома, ВА. МАШКА ЛЕТНА КОШУЛА : 7 јадеше 9 ограничено ослободување на летни и кошули на плажа за целото семејство!. ЗАБАВЕН ДУКСЕР ЗА ВРАТОТ на ЕКИПАЖОТ на ОТВОРЕНО : забавувајте се малку во вашата следна авантура со нашата нова линија смешни и саркастични кошули. ХУМОРИСТИЧЕН ПОДАРОК : Удобен, достапен начин за изразување. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето!. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. ИЗЛЕЗЕТЕ НАДВОР : Без разлика дали лебдите по езерото, седите покрај камперскиот оган и правите повеќе, пешачите по планините или риболов покрај реката-не заборавајте да ја понесете оваа забавна маица додека се исклучувате и се релаксирате!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди