• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лесни Улични Чизми Доунта

Лесни Улични Чизми Доунта

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Не премногу висока, не премногу кратка, Даунта покрај Лесната Улица е вистинската чизма за новата есенска сезона. Ремените впрегнати со метален хардвер даваат секојдневна привлечност. Влошката е подобрена со мека подлога за целодневна удобност. блок пета. поместена влошка. Затворање На Патент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди