• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Канби Портланд Килим Сиво Сино 2' 2 6' 1 Тркач Медалјон Фарма Совршена За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Уникатен Разбој Канби Портланд Килим Сиво Сино 2' 2 6' 1 Тркач Медалјон Фарма Совршена За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

 
DEN 735.52

Количина на стоки
Достапно

Смирете се со смирувачките дизајни на Колекцијата Портланд. Со суптилни геометриски обрасци и неутрални сиви и сини палети на бои, Колекцијата Портланд предизвикува софистицираност и дождливи денови каде што само сакате да се чувствувате пријатно дома. Во меѓувреме, нискиот куп го прави совршен за области со голем сообраќај како дневната соба. Слонова коска и сива излитена шик правоаголна килим тркач. Машина направена со среден куп; медалјон шема. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тркачот е широк 2,1 стапки и долг 6 стапки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди