• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женско Патување Колекција Лангли Широк Теле Клин Пета Колено Висока Подигање Кафеава Фау Кожа М

Женско Патување Колекција Лангли Широк Теле Клин Пета Колено Висока Подигање Кафеава Фау Кожа М

 
DEN 560.00

Количина на стоки
Достапно

Земете на улиците во стил облечен Во Колекцијата Патување Лангли Широк Теле Клин Пета Колено Висока Подигање. Оваа класична чизма со средно теле има внатрешен патент за лесно влегување и седи на врвот на наредената клин пета која додава привлечна висина додека ви дозволува да одите со удобност.Карактеристики И Придобивки Во Внатрешноста на облогата од крзно од патент додадена Влошка Висина На Петицата : 3-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратило : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Врвен Обем : 16 3/4 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Круг. Поставата : Вештачко Крзно. Горен Материјал : Вештачка Кожа. Надворешен материјал : Вештачка Кожа преку Синтетичка. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.


Карактеристики на понудата

Слични понуди