• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо на нација Дете за деца кратки ракави ткаени копче надолу кошула и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини месеци-5t

Чудо на нација Дете за деца кратки ракави ткаени копче надолу кошула и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини месеци-5t

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Wonder Nation го има вашето малечко подготвено за забавен ден на сонце со овој ткаен кошула и сет на облеки со 2 парчиња. Комплетирано со класично копче надолу кошула и шорцеви, овој сет го има слика совршена и удобна со забавни отпечатоци и затегната еластична лента за половината. Носете заедно за моментална облека или измешајте и одговарајте со неговите омилени за да создадете свој уникатен изглед. Исклучиво на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула и 1 пар шорцеви. Карактеристики на кошулата : јака од точка; копчето предно; кратки ракави; џеб на градите; печатење на сите. Карактеристики на шорцеви : влечење на стилизирање со еластична лента за половината и влечење за удобност; Две странични џебови. Копче надолу кошула и шорцеви поставени за мали деца од Wonder Nation.


Карактеристики на понудата

Слични понуди