• Најдобра цена
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Моето куче рече дека нема фраза за хумор за миленичиња минимална текст графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, 17x30

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Моето куче рече дека нема фраза за хумор за миленичиња минимална текст графичка уметност црна врамена уметничка

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвена боја со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од SD Graphics Studio.


Карактеристики на понудата

Слични понуди