• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вистински Дики Менс И Големи Мажи Бегаат Карго Панталони

Вистински Дики Менс И Големи Мажи Бегаат Карго Панталони

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Земете пар Од Овие Вистински Дики Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат. Изградена од издржлива И удобна ткаенина Од поли/памучна ткаенина која вклучува механичко истегнување за да ви помогне лесно да го поминете долгиот ден. Овие панталони се спротивставуваат на брчките и избледуваат, цврсти се на дамките и помагаат да се отстрани влагата. Опуштеното вклопување ви дава повеќе простор низ седиштето и бутот. Практични и разноврсни. Материјал : 35,00% Памук, 65,00% Полиестер. 7.25 мл. Твил. Опуштено вклопување, права нога. Седи малку под половината. Флекс ткаенина за лесно движење и удобност. Се спротивставува на брчките и избледувањето. Тешко на дамки . Влага фитил. Товарни џебови со клапи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди