• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чуда на нација Бебе девојки плетена јакна од тексас, големини 0 3- месеци

Чуда на нација Бебе девојки плетена јакна од тексас, големини 0 3- месеци

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Започнете ја рано на класиците! Денимската јакна на чудата на Nation Nation е безвременска пожарна благодарение на редовите на трим. Мека и затегната, оваа јакна е исто толку удобна колку што е симпатична и дефинитивно симпатичен слој за додавање на нејзината облека. Исклучиво на. Материјал : 83% памук/16% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на предвремено. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови со мавта со прицврстувачи со прилепувања. Карактеристики : Трим на руфла; Супер-мека, истегнете тексас ткаенина. Јакна од тексас на рафли за девојчиња од бебе од чудо нација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди