• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ви благодариме на земјоделците гроздобер производство на храна и пијалоци графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Ви благодариме на земјоделците гроздобер производство на храна и пијалоци графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Истечани големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : личност, производство, храна, оброк, кујна, вечера , Јадење, готвач, гроздобер, карирана, шема. Дизајн од Дан Дипаоло. Совршено се вклопува во која било кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Ако јадевте денес, благодарам на еден земјоделец.


Карактеристики на понудата

Слични понуди