• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Shoomprintz City Skyline Paris Coral Fleece Flow, 30 40

Shoomprintz City Skyline Paris Coral Fleece Flow, 30 40

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ова ќебе беше отпечатено. Shoomprintz City Skyline Paris Coral Fleece Flow, 30 "x 40" : Прекрасна уметност од Марко Фабиано создава урбан тематски дизајн во пригушени мулти тонови за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено. Машинско миење и суво.


Карактеристики на понудата

Слични понуди