• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лего филмот „Изградете нешто“ близнак 62 90 ќебе, секој

Лего филмот „Изградете нешто“ близнак 62 90 ќебе, секој

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Обично станува извонредно во филмот Лего. Бидете највисоко ниво и помогнете му на Еммет да се бори против злобниот тиранин од лепење на светот заедно. Филмот на Лего „Изградба на нешто“ близнак 62 „x 90“ ќебе : Лего филмот Твин ќебе се карактеризира со Емет, лорд бизнис и добар полицаец/лош Copmicroraschel Twin Blange мери 62 "x 90" Содржина на ткаенина : 100 проценти Упатства за полиестерска коска : Машината миење одделно во ладно вода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди