• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нема граници супер истегнување момче

Нема граници супер истегнување момче

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Нема граници Superенски супер - истегнување микрошорт гаќички - 3 пакет - стил NB2208 Воведување на нашата супер мека микро гаќичка која се чувствува свилен мазна на вашето тело и исто така изгледа одлично. Широката лента за само-ткаенина на ткаенината нуди вистинска количина на задржување за совршено вклопување и чувство. Супер симпатичен стил е достапен во 2 модни пакувања во боја/печатење и 1 основен пакет во боја/печатење. Мора да имате стил што ќе го сакате! Моден пакет NB2208 A вклучува - Цел тула цврста, правлива роза гепард и црна саѓи цврста. Моден пакет NB2208 B вклучува - жолт камилица цврста, чиста романтична лента и црна саѓи цврста основна пакет NB2208 C вклучува - Adobe Tan Solid, Pink Cameo Solid и Black Sumt Simple Dot Print Agastment Association со одлична фитинг Бојшорт покриеност и содржина на стилизирање на влакна - 80% најлон / 20% Spandex Microfiber - 80% најлон 20% спандекс. Покриеност на момчето. Асортиман. Големини - XS -3 XL. Машинско миење ладен, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте. Увезени. Земја на потекло - Бангладеш.


Карактеристики на понудата

Слични понуди