• Најдобра цена
  • Неодамнешно
20 20 Едноставно брадавици loveубовни bunубовници Велигденски затворен перница на отворено, дафодил жолто-сина рејт 1

20 20 Едноставно брадавици loveубовни bunубовници Велигденски затворен перница на отворено, дафодил жолто-сина рејт 1

 
DEN 823.84

Количина на стоки
Достапно

Разубавете го вашиот дом со едноставно маргаритка 20 "x 20 " дафодил жолто-сина цветна loveубов со зајачиња затворена/надворешна перница од нашата колекција на цвеќиња. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде радост и боја на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Карактеристики на понудата

Слични понуди