• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара на 2006 година- Land Rover Range Rover Rover

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара на 2006 година- Land Rover Range Rover Rover

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 9, 53мм, 5 двокреветни погледи, 5 LUG, 120мм шема на завртки, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот 2006-2013 Land Rover Range Range. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 19 x 9 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2006-2013 Land Rover Range Rover 19 x 9, 53 mm Offset, 5 двојни портпари, 5 LUG, 120 mm Bolt Model, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди