• Најдобра цена
  • Неодамнешно
инстафиз Нерѓосувачки Челик Шише Со Вода Пакет Со КО Касети-Црна

инстафиз Нерѓосувачки Челик Шише Со Вода Пакет Со КО Касети-Црна

 
DEN 353.12

Количина на стоки
Достапно

Овој пакет insta Fizz вклучува десет (10) 8g CO2 касети, плус силиконски изолациски ракав. (*Сива или црна боја на ракавот, во зависност од нашиот инвентар*) КАРБОНАТ СЕКОЈ ПИЈАЛОК-инстафиз има 21 мл и може да искра до 15,5 мл од вашиот омилен пијалок, за здрава хидратација во движење. Прави газирана вода, сокови, лимонада, чај, кафе, вино; и повеќе!. ЕДНОСТАВЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ-вие сте во контрола со едноставен пресврт да гази. Вградениот прстен за носење го прави ракувањето погодно. Вклучен е изолационен ракав за да го одржувате вашиот пијалок постуден подолго, и за подобрен стисок. РАБОТИ на 8 G CO2 ПОЛНАЧИ-вклучени Десет полначи. Вметнете еден полнач во отворот на дното на шишето, извртувајте на карбонат и протресете. ПОЛНАЧИТЕ НА CO2 исто така можат да се рециклираат. Користете Полначи за Пијалок 8g CO2 за да бидете сигурни во компатибилноста!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди