• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Women'sенски плус отворен грб без ракави Немам што да носам графички резервоар

Women'sенски плус отворен грб без ракави Немам што да носам графички резервоар

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Имате плакарот полн со облека и што да носите .. освен овој симпатичен и удобен женски резервоар! Направено од супер-мек и лесен рајон со малку спандекс за истегнување, овој резервоар со плус големина има отворен бек за да ве натера да се чувствувате ветровито и графичката од предната страна со забавната фраза "Немам што да носам. " Овој резервоар има прекрасен ајкулит полите на дното, како и опуштено вклопување и работи добро и во активни и во обични ситуации. Спарете го со некои јога панталони за следното тренингот или фрлете го на некои фармерки или хеланки за работи или обичен состанок со пријателите. Women'sенски плус отворен грб без ракави „Јас немам што да носам“ графички резервоар : 95% рајон, 5% спандекс. Плус резервоарот за плус. Отворете назад. Графички однапред со „немам што да носам“. Без ракави. Деколте за лажичка. Ајкулас полите. Опуштено вклопување. Достапно во Корал. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, висат да се исушат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди