• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Засекогаш млади сликање на платно на платно

Засекогаш млади сликање на платно на платно

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : -веќе да висат.-Професионално рачно испружено.-Вклучува сертификат за автентичност. -Контемпна.Којлор : -Blue / Green.Region : -North America.Primary Art Material : -Canvas. Големина 12 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "D -големина : -LARGE 33 " -40 ". Големина 30 " H x 45 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 12" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -12". Size 12" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " d -overal длабочина -предна до грб : -1.5 ". Големина 12 " H x 18 "w w X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 16 "h x 24 " w x 1.5 "d -verall висина -горе до дно : -16 ". Големина 16 "H x 24 " W x 1.5 "d -veral widt marm6553 одлики подготвени за испружено рачно испружено. Вклучува сертификат за автентичност. Галерија завиткана во не -воена рамка за MDF. Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Предмет. Предмет предмет. Предмет на темата. Предмет. : Наутички и плажа. Стил (стар) : Современа. Боја : сина / зеленарегион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (12 "H x 18" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (30 "H x 45" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од една до страна : 30". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна тежина на производот : 7,5 фунти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди