• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Серија Јоаким Ноа Мекфарлејн

Серија Јоаким Ноа Мекфарлејн

 
DEN 423.68

Количина на стоки
Достапно

Официјални колекционерски спортови на сериите Мекфарлејн. Во целосна акција поза. Играчките на Мекфарлејн ја одразуваат loveубовта на Тод Мекфарлејн кон спортот во своите креации. НБА серија 23 Јоаким Ноа Чикаго Булс Акција Слика : Слика на Јоаким Ноа. Прославете ги омилените кошаркари со оваа серија акциони фигури. Фигурата на кошаркарската акција во Чикаго Булс е висока приближно 6 ". Производител : играчки Мекфарлејн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди