• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тоскана од лесни улични салани за слајдови

Тоскана од лесни улични салани за слајдови

 
DEN 493.44

Количина на стоки
Достапно

Лизгајте на овој удобен клин за да комплиментирате низа облеки. Cella од Тоскана од Лесна улица нуди свиленкаста мека крцкава врзана горна со трендовски овална желка или метална украс. Петицата до пети со нозе на лесна и флексибилна надворешна плоча, ќе има овој клин да биде главна основа на вашата гардероба. 1 1/2 "клин -пета. Дарежливо постепено стапало што го покрива стапалото. Трендовски металик или овална украс за желби. Заоблен отворен пети. Лесен клин клин.


Карактеристики на понудата

Слични понуди