• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Frenchенски француски Тери Спиј го врвот со долги ракави, големини XS до 3x

Frenchенски француски Тери Спиј го врвот со долги ракави, големини XS до 3x

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Понекогаш таа стара, уморна маица едноставно нема да направи. За голема удобност, тоа е точно на трендот, лизнете во овој врв на спиење од oyојспун. Францускиот плетенка Тери е четкан за дополнителна мекост, а ребрестиот манжетни и полите додаваат дополнителна доза пријатна. Совршено за опуштање дома, водење на работи или спиење со опуштено вклопување и странични отвори за лесно движење. Достапно во цврсти материи и Хитхерс за да се координираат со најразлични панталони од радост, џогери и шорцеви (продадени одделно). Изградете подобра гардероба за дневна облека денес! Материјал : 61% полиестер/34% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина xl. Одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : долги ракави. Џебови : Ниту. полите; странични парчиња на полите; рамен цвест детали на деколте. Frenchенски француски Тери со долг ракав со долг ракав од радоспун.


Карактеристики на понудата

Слични понуди